Всі вже звикли, що Еліуд вміє припідносити сюрпризи, що вводить всіх фанатів марафону в стан ейфорії, тож останні новини з розміщення його тренувального штабу підливають гасу у вогнище.

Менше ніж за 50 днів до старту Лондонського марафону, який ще невідомо чи відбудеться через пандемію COVID-19, Еліуд замовив пейсерів на перші 21 км на результат 01:00:30. Застосувавши прийоми елементарної алгебри приходимо до висновку, що Еліуд заявив про намір показати фінішний час на рівні 2 годин і 1 хвилини, що 39 секунд швидше за його чинний рекорд Світу.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Не варто забувати, що Еліуду в Лондоні доведеться змагатись не лише з часом, що він практикував останні роки, але і з Кененісе Бекелє. Останній результат ефіопа з Берліну 2019 в 2:01:41 робить доволі реальною гостру та видовищну конкуренцію між найвеличнішими марафонцями всіх часів в Лондоні, тож подібні заяви можуть бути направлені на демотивацію суперника.

Але з іншого боку варто згадати слова Еліуда в одному з останніх інтерв’ю для BBC, в якому рекордсмен стверджую, що розміняти 2-і години на офіційному марафоні є реальною справою, більше того, зважаючи на той факт, що таку ціль Еліуд ставив перед собою лише двічі, тому можна очікувати чого завгодно.

Еліуд Кіпчоге не лише робить дива з власними результатами, але й руйнує психологічний бар’єр, що дозволяє вже і дозволить в найближчому майбутньому бачити нам ще швидші результати на марафоні.

Коментарі: