Українська чоловіча 400-метрівка вже давно зачекалися на нові імена. І от фактично на першому ж старті сезону маємо поповнення. Блискучу конкуренцію на доріжці Данилові Даниленку склав 23-річний Іван Будзинський, який врешті і став переможцем “Різдвяних стартів” у Києві. Перетнувши фінішну лінію першим, Іван оновив свій особистий рекорд і навіть перевершив свої очікування – 47,50 сек. Данилові також вдалося розміняти 48-секундний бар’єр. З часом 47,97 він другий. Третю сходинку, змагаючись заочно у іншому забігу, посів Денис Нечипоренко – 48,91.

“Жорстка Атлетика” тримає руку на пульсі і тут же вирішила познайомитися з переможцем.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Сьогоднішня перемога. Це було очікувано для тебе? Чи очікував, що зможеш перемогти Данила?

Я вважаю його сильним суперником. Я думаю, що протягом сезону ми ще покажемо кращі результати. Не знаю, чи очікував я перемагати, ніколи насправді цього не роблю, я просто біжу і все. А от результат очікував – приблизно 47,80.  А вийшло краще. Просто хороший суперник, ми з ним гарно “прокотили”.

Ти уже маєш досить непогані результати, на Унівсеріаді ти за тим же Данилом фінішував…

Так, 47,36 – це був перший старт влітку. Потім у мене була травма ахілу, і після того я вже не виступав, пропустив літній сезон і ось зараз починаю входити в колію.

В Києві ти відносно нещодавно?

Ну я тут уже 2 роки. Щойно перебрався сюди, у мене були погані результати, були проблеми в родині. Плюс змінив тренера, звикав до нових робіт, притирався. Потрібен був час звикнути, зараз вже більш-менш з тренером розуміємо один одного. Це найголовніше.

Які твої цілі на сезон, що плануєш?

Я ніколи не планую наперед, тому що боюсь наврочити, такий у мене підхід. У мене є певна ціль, я її нікому не розповідаю, у мене так. Можливо, це закрита відповідь, але мені так комфортніше.

Розклад та результати Різвяних стартів дивіться за посиланням.

Коментарі: