Якісного вітчизняного відео контенту про біг та й взагалі про спорт ніколи не буває забагато. І от буквально нещодавно на просторах YouTube з’явився новий канал «Низький пульс». Ідейний надихач проекту, власник нереально низького ЧСС від природи (перевірено під час спільних довгих пробіжок), IT-фахівець та просто класний хлопець з Харкова Євген Годун. 

І для нас є безмежною приємністю підтримувати і допомагати у створенні таких проектів. Тож ми раді презентувати читачам на своєму порталі перший випуск, який вже трохи встиг набрати переглядів і надалі ділитися з вами цікавим і корисним контентом.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Перший випуск.. особливий… і він не міг відбутися без Андрія Павелко, який, наскільки нам відомо, теж трохи дав ходу проекту, а точніше пенделю. Для тих, хто ще не знає – Андрій директор ТОВ «Спорт Івент Україна» і, відповідно, головний орг Харківсього марафону та ряду інших топових стартів цього міста, і бігун з досить солідним PB 2:36.08, як для бізнесмена. Залаштунки спортивного івенту, звідки береться вода на пунктах гідратації та хто такі волонтери, нелюдський Strong run – Welcome😈

Коментарі: