Юлія Чумаченко з результатом 1,94, що є повторенням її особистого рекорду, здобула золоту нагороду Універсіади-2019, випередивши суперницю по національному чемпіонату Ірину Геращенко, яка зупинилась на висоті 1,91 та задовольнилась сріблом. Жорстка Атлетика поспілкувалась з тріумфаторкою студентської першості по поверненню в Україну:

Найперше цікаві твої емоції після перемоги. Ти була однією з претенденток на медаль, але чи очікувала ти, що виграєш?

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Я, звісно, хотіла підтримати хвилю гарних виступів своїх товаришів по команді, налаштовуюсь я зазвичай на максимально гарний виступ для себе, але перемога стала неочікуваною!

Як ти вважаєш, за рахунок який якостей тобі вдалось випередити суперниць, в чому ти була краще них? В підготовці, настрої, концентрації?

Я думаю, що якось всі фактори зійшлись для мене в цей день, авжеж, і підготовка була, і настрій також.

Ти повторила особистий рекорд – 194, що є дуже високим результатом. Але для конкуренції на ЧУ треба показувати ще вищі результати, як по відчуттям, у тебе є запас міцності, щоб показувати ще вищі стрибки?

Давно, точніше завжди, готова стрибати вище! Як піонер) Знаю, що могла краще, тому на даному етапі шукаю ту стабільність і той елемент, який дозволить показати все, на що я буду готова в майбутньому.

А чи мають на тебе вплив результати конкуренток по національному чемпіонату?

Я думаю той хто скаже “ні”. буде не зовсім чесним. Конкуренція завжди гарний стимул стрибати вище, щоб встигати за дівчатами. У нас так – якщо ти в ТОПі України, отже автоматично і в світовому ТОПі!

Коментарі: