Лідер збірної України Олексій Касьянов, на жаль, завершує виступ на континентальній першості після трьох видів. Жорстка Атлетика поспілкувалась з Олексієм та дізналась причини, а також попросила Олексія привідкрити завісу майбутніх стартів.

Олексію, ти ще вчора говорив, що маєш проблеми з ікроножною м’язою, розкажи, що стало причиною?

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Сталося ще чотири дні тому, їхав за кермом на машині 5 годин, потім вийшов на розминку, біг, і на третьому колі розминки щось клацнуло в ікроножці і все… Думав, що встигне пройти, відпочив два дні. Сьогодні вийшов на розминку, а відчуваю, що бігти не можу. Я ще здивований як 100-метрівку пробіг за 11.08. В довжину ще можна було на п’ятці стрибати, але в висоту так вже не вийде, тож не буду ризикувати, дуже небезпечно.

Краще знімусь зі змагань, щоб уникнути ускладнень. Шкода, що не зможу допомогти команді далі, але в залік йде три людини, і завжди так виступають, що є один запасний.

Ти набрав дуже гарну форму перед цими змаганнями, тож логічне питання, що плануєш далі?

Так, я добре готувався, взагалі хотів показати хороший результат. І форму підвели так, що все було чудово, але такі недоліки вийшли, які неможливо прорахувати заздалегідь.

Буду готуватись до Чемпіонату України. Можливо, якщо будуть якісь закордонні старти – з‘їжджу. Хочеться реалізувати те що було натреновано. Сподіваюсь ще вийде.

Що побажаєш хлопцям?

Будемо всі разом допомагати, вболівати за наших, вони ще можуть добре виступити, вони непогано всі готові і дуже добре налаштовані!

 

Коментарі: