Вже третій рік поспіль наприкінці березня орієнтувальники збираються у Трускавці на першому ЧУ у році. Саме тут розпочинаються відбіркові старти до юнацької та юніорської збірної, а також можна потрапити до лав національної збірної.

Цього року на змаганнях О-Весна “щаслива” кількість учасників – 777. Кому ж ці сімки принесуть вдачу: учасникам, організаторам чи вболівальникам, дізнаємось незабаром.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Одне з нововведень заходу – онлайн-трансляція результатів, яку учасники зможуть знайти за QR кодом на своїх видруках після фінішу. Таким чином, поточні результати завжди будуть “під рукою”.

Програма змагань традиційно складається з 4-х днів: 28.03 – надкоротка, 29.03 – середня, 30.03 – подовжена, 31.03 – скорочена. І якщо минулого року статус WRE дистанції мала лише середня, то цього року вже дві: середня та подовжена.

Зі складу національної збірної-2018 у Трускавці ми побачимо Дзему Катерину, Пітірімову Олену, Федорову Олену, Гичка Віталія, Рачука Тараса, Савченко Олексія. Конкуренцію в елітних групах додасть поповнення в особі “вчорашнього” юніора Поляниці Станіслава, який цього року перейшов до чоловічої еліти та “чинного” юнака Цивільської Феї, яка перейшла до 18-ої групи.

Та не будемо загадувати, як будуть розвертатися події, а переможе нехай сильніший!

оперативна інформація
результати

фото зі сторінки О-Весна

Коментарі: