Для 19-річного Василя Макуха цей сезон став багато в чому перехідним: зміна тренера, нова група, особистий рекорд на 60-метрівці (6,73) та дебют на Чемпіонаті Європи у приміщенні. У Глазго молодому спортсмену не вдалося подолати перше коло: 6,84 не дозволяли змагатися у півфіналі. Як розповів нам сам Василь, є ще помилки, над якими треба працювати. Про це далі.

Як в цілому враження, емоції? Що сподобалося і не сподобалося взагалі і в твоєму бігу?

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

В цілому мені все сподобалося, як не як це перший мій біг на змаганнях такого високого рівня. Під час бігу допустив деякі помилки, які ми з тренером вже проаналізували.

Раніше ти зізнавався, що маєш деякі проблеми зі стартом. Як цього разу склалося?  Трохи встигли попрацювати над цією проблемою?

Зі стартом у мене вже краще, тренер мені пояснив, як виконувати деякі деталі які покращась старт, над цим ми і працювали останні декілька тижнів, а також мені підказав одну хорошу деталь Артем Шаматрин, але поки ще не все виходить.

Для тебе цей сезон багато в чому став новим. Що скажеш?

Сезон мені сподобався. Я ще ніколи не робив так багато стартів за зимовий сезон. Загалом в мене бувало 2-3. Такі змагання стимулюють, і хочеться ще більше тренуватися, що ми з тренером далі і продовжимо робити, після того, як трішки відпочину.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от T&F UA🇺🇦 (@trackandfieldukrainenews)

Фото: Сергій Кумер

Коментарі: