Я дуже щаслива після цього забігу, і я з нетерпінням чекаю бігу в півфіналі. Я мусила бігти по PB, щоб потрапити до півфіналу! – так прокоментувала свій впевнений біг у першому колі 400-метрівки Анна Рижикова. Результат 52,73 і відкривав спортсменці пряму дорогу до другої стадії ЧЄ, яка відбувався лише за декілька годин вже у вечері першого змагального дня.

Там Аня показала дев’ятий результат за підсумком трьох півфіналів – 53,22 і на цьому, на жаль, завершила змагання у Глазго. Спортсменка, для якої основною дисципліною є 400 метрів з бар’єрами, як і завжди, критично оцінила свій виступ.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Як оцінюєш свій біг, як по відчуттях? Виконане завдання мінімум чи максимум?

Після вдалого забігу була налаштована боротися за потрапляння в фінал! Але розчарована, не пощастило тактично або я помилилася. Під час бігу зачепили за ноги і я втратила швидкість, в цей момент мене обійшла італійка і я потрапила в невигідну позицію, з якої не змогла вийти. Через ось таку штовханину – 400 метрів в манежі дуже важка і непередбачувана дистанція!

Зовсім небагато часу було між забігами і фіналом. Як тобі біглося після такого обмеженого час на відновлення?

У мене був вже такий досвід в минулому році на ЧС. Важко, але вмію з цим справлятися, всі ж в однакових умовах! Масажист допоміг відновитися, проблем зі станом не було.

Основний приціл на літо, декілька  слів про плани?

Не люблю загадувати, але знаю точно, влітку сезон буде дуже довгий і цікавий! Улюблені бар’єри мене чекають:) і звичайно, естафета!

Фото: Alfredas Pliadis

https://www.instagram.com/p/BueyF-5IrAZ/

Коментарі: