Японський висотник Тобе Наото, якому буквально кілька тижнів тому підкорився національний рекорд – 2,35 м, починає показувати зуби та характер своїм суперникам. В Дюссельдорфі на змаганнях 14th PSD Bank Leichtathletik Meeting Düsseldorf 2019 в рамках IAAF Indoor Tour Тобе вміло розправився зі своїм конкурентом китайцем Ванг Ю, який до слова встановив національний рекорд Китаю на цих змаганнях – 2,34 м.

Нервовий початок, перша висота 2,20 лише з третьої спроби, але потім тактика та 2,34 з першої спроби приносять Тобе перемогу на останніх в цьому сезоні змаганнях серії IAAF Indoor Tour.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Жорсткій Атлетиці випала унікальна нагода поспілкуватись з японським рекордсменом одразу після його нагородження.

Тобе, дві невдалі спроби на початковій для тебе висоті, що це було, що ти відчував?

Чесно кажучи, я відчував себе спустошеним, тому що за плечима вже було чимало змагань. Але на третю спробу я прокинувся і взяв висоту! 

Як тобі спроби на висоті 2,36, яку ти з Вангом намагався взяти сьогодні?

Мені сподобалось суперництво і атмосфера була надзвичайна, але я трохи нервував, тож не показав жодного успішного стрибка.

Тобе, в Японії дуже популярним є марафон, і рекордсмену в марафоні дають величезні призові, скажи, за твій національний рекорд у висоті ти отримав мільйон доларів?

Так, марафон в Японії дуже популярний, і тому там такі великі призові. Авжеж я отримав винагороду за рекорд, але не таку велику. Насправді я навіть не знаю скільки це в доларах.

Але ж можна сказати, що ти тепер національний герой в Японії?

Мабуть так (посміхається, прим. ред.). Але я не зупиняюсь на цьому, адже відчуваю, що маю потенціал стрибати ще вище!

Наступного разу Тобе вийде в сектор вже на азійській першості в Досі, а поки дивіться його переможний стрибок з Дюссельдорфу

Коментарі: