Один з лідерів української 400-метрівки, як гладкої так і з бар’єрами, Данило Даниленко вже з літа змінив тренера та перебрався в Київ до групи Сергія Басенка. Після фіналу 400-метрівки, де Данило став другим з результатом 47,46 (47,38 в попередньому забігу), Жорстка Атлетика поспілкувалась з атлетом та дізналась подробиці фіналу та враження від нової групи:

Почнемо з твоїх вражень. Я так розумію, у фіналі показав трошечки гірший час, ніж у півфіналі?

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Так, чесно кажучи, трохи навіть здивувався, думав, що результат буде краще. Десь були якісь помилки, але мені здавалось, що час все-одно буде краще. Очікував більшого, але вже так як вийшло. Радію, що потрапив у двійку, але, чесно, хотів виграти. Відчував по собі, що форма дозволяє.

Яка в тебе ціль на сезон?

Мінімальна ціль була виповнити норматив на Чемпіонат Європи, це, слава Богу, вийшло. Добре фінішував вчора, але сьогодні не дотиснув. Зимові чемпіонати – це все-одно проміжні цілі, хочеться підготуватись на 400 м з/б. Звісно, дуже хочеться виступити, як мінімум, по особистому рекорду ще далі по наступним стартам.

Як переїзд в Київ та зміна тренера відобразились на твоїх тренуваннях, і які твої враження?

В новій групі дуже цікаво. Зі мною тренується багато сильних спортсменів,  і я дуже багато нового дізнався та спробував на собі у тренувальному процесі. Дуже подобається підхід нового тренера. Це виклик для самого себе тренуватись у такій групі, де є спортсмени більш високого рівня аніж я. Я маю кожного дня боротись та доводити в першу чергу самому собі на що я спроможний. Став вимогливим до себе, змінив режим сну та харчування, і частково через це незадоволений результатом ЧУ. Проте найголовніші старти попереду. І на сьогодні це найстабільніший зимовий сезон у житті. Так, ще немає одного високого результату, проте 2-й 3-й та 4-й найкращий час в кар’єрі вже показаний цієї зими.

Чому ти обрав саме Сергія Басенка новим тренером?

Мені завжди було цікаво попрацювати з людьми, які проходили через Олімпійські медалі та фінали змагань найвищого ґатунку. Сергій Валерійович здобув успіхів з такими спортсменами як Ольга Земляк та Христина Стуй, які є прикладом для мене як в спорті, так і в житті. Також йому допомагає його дружина Анастасія Рабченюк, яка була однією з найкращих бар’єристок світу, з нею дуже цікаво спілкуватись та працювати. Мої попередні тренери вивели мене на хороший рівень, який допомагає мені бути готовим до навантажень нового тренера.

Основне фото: Сергій Кумер

Коментарі: