Марина Бех-Романчук не просто встановила особистий рекорд на ЧУ у Сумах, вона їх знищує один за одним цього сезону. Не минуло 10 днів, як спортсменка стрибнула на 6.73 м в Берліні, і знову чудова серія стрибків: 6.55 – 6.72 – 6.73 та у передостанній спробі – 6.85, що є новеньким особистим рекордом Марини.

Звісно, цей результат приніс Марині чергове золото національного чемпіонату та є другим найкращим результатом цього сезону у світовому рейтингу! І що головне – чемпіонат Європи вже зовсім скоро, тож не розпитати про стан справ ми не мали права.

Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація

Прогресуєш від старту до старту! Як тобі це вдається?

Напевно, я намагаюся себе змотивувати на кожному старті. Сьогодні, на жаль, не було моєї основної конкурентки Христини (прим. ред. – Гришутіна), але все одно це не завадило мені налаштувати себе і боротися насамперед з собою і завдяки такій чудовій підтримці уболівальників, які підтримували, допомагали мені налаштовуватися, вдалося знову посунути цю стіну свого особистого результату.

На яких стартах ми тебе ще побачимо?

100-відсотково я буду стартувати ще у Франції 12 лютого і потім, можливо, буде ще один старт, але поки він під питанням, тобто я ще не можу точно сказати, що я на ньому буду виступати, ну і безпосередньо чемпіонат Європи.

Як ти вважаєш, твої виступи цього сезону на 60-метрівці (прим.ред: 25 cічня спортсменка оновила особистий рекорд на 60 м – 7.57) тобі дали якийсь плюс?

Так, звичайно! Ми цього року дуже гарно підняли спринт, змогли трішки попрацювати з ним і завдяки саме цьому у мене стала значно вища швидкість в секторі. Просто ще було питання часу в тому, щоб дійсно з нею впоратися і навчитися “вставати” з цієї швидкості, тому що бігти то одне, а “встати” з планочки то зовсім інше. І ось по-трішки у нас це починає вдаватися!

Фото: ФЛАУ (Дмитро Вакулка)

Коментарі: