Різдвяні старти запам’ятовуються не лише високими, іноді навіть неочікуваними результатами, але й дуже цікавими експериментами! Так минулого року багатоборка Аліна Шух виступала в секторі для потрійного, а цього року естафетну паличку прийняли відразу двоє, і незрозуміло, що ж було цікавіше: 800-метрівка у виконанні Тетяни Мельник, чи виступ Марини Бех-Романчук на 60-метрівці, де вони, до слова, стали срібними призерками.

60-метрівка – це був для мене певною мірою підготовчий старт, – розпочинає свою розповідь Марина. Ми хотіли перевірити себе. Подивитись взагалі в якому стані на даному етапі наш спринт і загалом просто підняти швидкість, яка безпосередньо нам потрібна в секторі. Коли почну стартувати у своєму виді, в даний час, сказати не можу. Тому що це буде залежати від нашого тренувального процесу, ми будемо вже по ходу вирішувати, коли нам варто розпочинати сезон.

Навчання
Навчання
Навчання
Навчання

Але ж зимовий стрибковий сезон буде?

Так, авжеж, буде! Побачите самі (посміхається, – прим. ред). Ясна річ, будемо готуватись на Чемпіонат Європи і намагатись показувати максимальні результати. Чого бажаємо, що загадуємо – це такі речі, які ми залишимо при собі, а якщо вдасться реалізувати буде просто чудово. Все дуже добре, потихеньку готуємось.

Після фінішу найсильнішого забігу на жіночій 800-метрівці, перемогу в якому здобула Юлія Чехівська з результатом 2:09:81, Жорстка Атлетика поспілкувалась з Тетяною, яка фінішувала другою з результатом 2:10.47, про її експеримент.

Пройшло все добре, але хотілося краще. Для мене це вперше, чесно кажучи, я не знала як бігти, не знала як правильно себе розкласти по дистанції, тож дуже відпустила Юлю на третьому колі. Третє коло – це якесь пекло, скрізь затискає, а на четвертому – вже було легше. Я думаю, саме ці двісті між 400 і 600 метрами найскладніші.

Який взагалі у тебе стан, які плани на сезон?

Все позитивно, налаштована на боротьбу у цьому сезоні. 2019 – рік свині, а я народилася в цей рік і чекаю чогось неймовірного. Мені виповниться 24 роки, а  24–25 – це якраз пік форми і хочеться показати результат, реалізуватись в особистому виді, і щоб естафетою доповнити індивідуальні здобутки.

Коментарі: