Фінальний акорд сезону-2018 – бронза на Континентальному Кубку ІААФ у Остраві та другий результат (54,47) у кар‘єрі довели, що Анна Рижикова ще далеко не все сказала на доріжці та має дуже і дуже серйозні наміри на майбутнє. Саме про це вона і розповіла у невеличкому інтерв’ю для Жорсткої Атлетики перед довгоочікувним і заслуженим відпочинком.

По-перше, цікавить враження від формату змагань, на що вони схожі, на ЧЄ чи скажімо на Діамантову Лігу. І чи відчувалась відповідальність на старті, так як це було, наприклад, на ЧЄ?

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Змагання, дiйсно, дуже цiкавi! Це мiкс Чемпiонату свiту, Дiамантової лiги та Командного чемпiонату Європи з додаванням шоу! Захоплюючi, цiкавi, непередбачуванi змагання, в багатьох видах, навiть, ввели новi правила! Було дуже приємно i водночас, дуже вiдповiдально виступати в складi збiрної Європи. Розумiла, що тут зiбралися кращi з кращих i я одна з них! Тому вiдчувалась вiдповiдальнiсть, та був i мандраж, i бойовий настрiй!

Оновлення SB в кінці сезону – це результат особливостей підводки до змагального періоду, чи тут є психологічна складова?

Я пробiгла (по результату) майже так само, як i на Чемпiонатi Європи – просто змогла втримати гарну форму пiсля основного старту сезону! Сезон однозначно вдався! Рада i медалi ЧЄ i здiйсненню мрiї – вдалому виступу на Континентальному Кубку!

Як взагалі оцінка сезону, якщо були помилки, то які?

Трохи важко було на початку сезону, робила помилки, потiм з тренером виправляли… Але коли розбiгалась i ввiйшла у гарну форму, вiдчула себе впевненiшою, сильною, мала гарну пiдтримку моєї команди, друзiв та родичiв i все склалося якнайкраще!

По конкуренткам з американського континенту, вже є розуміння як з ними боротись і перемагати? Які плани на зиму?

Так, з Америкою та Ямайкою зараз було важко бороться, але я старалась! У мене ще є помилки i мiсця, над якими треба попрацювати! Думаю, ми з тренером знайдемо як покращити результат i скласти конкуренцiю дiвчатам з iншого континенту! Взимку плануємо виступати на 400 м, але це ще не точно)

Коментарі: