Українські багатоборки закінчили змагання на не зовсім очікуваних місцях, а їхні суми були далекі від оптимальних. Але зважаючи на молодість та практично відсутність досвіду виступів на такому рівні у всіх крім Аліни Шух, можна стверджувати, що урок дівчата засвоїли.

Аліна Шух

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

«Коментувати зовсім не хочеться, тому що це дійсно абсолютно поганий результат. Поганий кожен з видів. Треба готуватись далі… Просто пройти цей етап і йти далі».

Дарина Слобода

«Я задоволена собою на 70%. Усі результати були дуже близькі до особистих. 800 метрів дуже добре. Я вважаю, що загалом виступ мій непоганий. Може мені ще важко конкурувати на такому рівні, але я з кожним роком прогресую. З цього чемпіонату Європи винесла урок, що великі досягнення, не пробачають навіть найменших помилок».

Рімма Гордієнко

«Дуже цікаво, усе по-новому. Через те, що багато людей, важко зібратись. Коли я вийшла на перший вид, взагалі не могла усвідомити, де я знаходжусь. Зрозуміла, що голова з руками і ногами не завжди дружать. І з цим теж необхідно щось робити, тому що морально розумію, що я можу, подумки прокручую мільйон разів, а фізично чогось не вистачає, потрібно допрацювати. 

Виступ як не пішов у перший день, так не пішов у другий. Потрібно було просто збиратись у кожному виді, намагатись все що можеш максимально віддати і зробити. Зате я по особистому 800 м пробігла. Задоволена цим, якщо кожного старту по 2 секунди скидати, то може в наступному році з 20 вибіжу».

Результати дівчат по видам за посиланням

Коментарі: