Жіноча естафета 4 по 100 у складі Анни Плотіциної, Аліни Калістратової, Яни Качур та Анастасії Голєнєвої фінішує у кваліфікаційному раунді з часом 43,90. Це є найкращим показником сезону для нашої команди, однак для виходу у фінал цього було замало.

«Ми перепрошуємо у Костянтина Михайловича (прим.ред., Рурак – старший тренер жіночої естафети 4 п 100) за ті нерви, які ми йому попсували», – з цього розпочала коментар у мікст-зоні Анна Плотіцина.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

«Перша доріжка не зіграла нам на користь, єдиний її плюс, що нікого не було зліва. Наче головне завдання виконали – добігли, вийшов SB. Усі дівчата без серйозного досвіду в естафеті. Тому щораз набираємося нового досвіду. Звісно, хотілося у фінал. Але на сьогоднішній день є,що є», – сказала Яна Качур.

«Досвід участі у таких змаганнях колосальний. Було дуже страшно, дуже велика відповідальність: вперше на таких великих змаганнях і тим більше за команду. Старалися по максимуму виконувати, що нам говорив тренер. Далі будемо працювати над помилками», – додала Анастасія Голєнєва.

«Всі сили витисли з себе, намагалися усе зробити. Дуже шкода, що Христі Стуй з нами немає, так би було набагато краще. Я дуже рада що ми добігли, не втратили паличку. Все було дуже добре. Дякуємо Костянтину Михайловичу,  що хоч щось з на зробили», – підсумувала Аліна Калістратова.

Коментарі: