Ірина Климець стала єдиною з трьох українських молотобойок, яка пройшла до фіналу. Вже з першої спроби Ірина показала достатній результат для проходу далі, далі пряма мова:

«Я була впевнена, що я пройду. Було хвилювання звичайно. Перша спроба 68,40 м, якщо не помиляюсь, і я розуміла, що першу спробу я зробила таку імітаційну, технічну, щоб потрапити в сектор. Я розуміла, що я готова добре. І навіть із цим результатом, коли заходила на третю спробу в сектор, я розуміла, що я вже дванадцята. Переді мною лишалась сильна турчанка, яка має в цьому сезоні 72 метрів і естонка, яка в цьому сезоні метала за 70 метрів і я дуже хвилювалась. Коли побачила результати 66 та 64 метри, я заспокоїлася. Я навіть могла не робити третю спробу. З результатом першої спроби я проходила у фінал дванадцятою стовідсотково, але хотілося більше спробувати сектор, я перший раз на стадіоні, ми приїхали 8-го числа, і я думала зробити ще одну, щоб звикнути до сектора, оскільки попереду фінал.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Друга моя спроба була найкраща, тільки не впоралась я з фіналом. Думаю, якби впоралась, то за 70 метрів молот би полетів точно. Останню я вже зробила розслаблено, просто отримала кайф, задоволення від цього, але все одно краще ніж першого разу. Звичайно, що в першій спробі тільки заходиш в сектор, головне, щоб молот полетів в сектор, бо у мене ще трохи нестабільно.

У мене з фіналом проблеми ще є. Так само у мене на чемпіонаті України було: я першу вискочила, а другу в сітку, тільки на третю показала результат. А тут 68,40 і я вже була задоволена. Буду метати в фіналі, докладати зусиль, щоб показати якомога вищі результати. Задача мінімум на цей чемпіонат була, звичайно, – потрапити у фінал – із якою я впоралась. А у фіналі вже як складеться, звичайно, ми усі хочемо потрапляти вище, показувати свої особисті рекорди, SB… Буду намагатись 12-го показати все на що я здатна на даний момент».

А так танцюють після виходу до фіналу!

Коментарі: