Тетяна Мельник з оновленням найкращого результату сезону 52,20 фінішує сьомою в першому півфінальному забігу. Ось, що сказала Тетяна одразу після виступу на берлінській арені:

«Хотілось краще, набагато краще… Хотілось наблизитись до свого особистого, але дуже важко бігти по першій доріжці і це трохи зіграло свою роль. А так все добре, могло бути і гірше. Хотілось швидше, але наразі маємо 52 секунди, тож поки ще дивимось, підбираємо тренування, тому зараз не все виходить.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Сьогодні мені дали настанову почати швидше, що я і зробила. Я бігла і хотіла наздогнати суперницю попереду. На другому віражі є такий психологічний бар´єр, що трохи втратила швидкість, а вже на останній прямій викладала всі сили. 

Дуже подобається цей стадіон: пробігаєш 200 м і віраж на початку здається таким коротким. 

Цьогорічний чемпіонат значно сильніший, вже в півфіналі бачимо швидкі секунди, а от минулого разу в Амстердамі в фінал проходили і з 52-ма секундами.

В підготовці естафети я ще не брала участі, а дівчата вже повним ходом готуються. Контрольний біг у них уже сьогодні був. Тренери, напевно, склад вже знають, але від нас поки тримають в секреті».

Вже завтра збірна України з естафетного бігу 4 по 400 вийде на кваліфікацію, та боротиметься за потрапляння до фіналу континентальної першості.

Коментарі: