У кваліфікації в стрибках в довжину Україну представляли одразу двоє спортсменок. Марина Бех з першої спроби повторила найкращий результат сезону 6,64, чим і забезпечила собі вихід у фінал. У Христини Гришутіної справи склались значно гірше, маючи в сезоні солідні 6,81, сьогоднішній результат склав лише 6,31 в другій спробі, перша і третя спроби залишились без результатів.

В мікст-зоні Марина розповіла наступне:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Звичайно планувала все вирішувати з першої спроби! Але мушу сказати, що через незначну помилку трішки не дотягнула в результаті кілька сантиметрів, думаю з тренером це все обговориться, щоб вже на фінальні змагання знешкодити цю проблему.

Я очікувала, що кваліфікаційні результати будуть значно сильніші, але певно все ж таки погода і ранкова сесія вплинули на дівчат, адже зазвичай всі стрибки проходять ввечері. Коли ми зайшли в сектор була неймовірна спека та абсолютно не було де сховатись, буквально кілька місць було де і скупчувались всі дівчата. Це було випробовування між спробами просто висидіти там.

Все, що планувалось по тренуваннях було зроблено, підійшла до змагань в гарному стані, тому в фіналі буду намагатись максимально реалізовувати себе, реалізовувати свій результат”. 

Через складний емоційний стан Христина не змогла дати коментар, спортсменка дуже самокритично сприйняла все що відбулось в секторі, тож очікуйте коментарі дещо згодом.

Коментарі: