Тетяна Мельник стала єдиною з трьох українок, якій вдалось пройти кваліфікацію на гладких 400 метрах. Четверта позиція в третьому забігу та шостий час по добиранню – все це Тетяна забезпечила собі результатом дуже близьким до найкращого в сезоні 52,44 (SB 52.42). Ось, якими враженнями від виступу поділилась Тетяна в мікст-зоні:

“Трохи нервово було, незрозуміла ситуація, чому бігли двічі. Вже в кінці в боротьбі наздоганяла суперницю справа і зовсім не бачила, як набігає дівчина зліва, ще подумала – ну звідки вона з’явилась? (посміхається, – прим. ред.) Головне пройшла в півфінал, там вже буду боротись, треба спробувати покращити результат, адже пробігла практично по SB і хочеться покращити цей результат.

Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація

Погода дуже спекотна, але емоції на стадіоні неймовірні! Сама доріжка легка, дуже біжуча, мені подобається!”

Аліна Логвиненко завершила виступи в індивідуальній 400-метрівці в кваліфікації з результатом 53,18. Пряму мову атлетки читайте далі:

“Я давно не виступала на такій великій арені, була невеличка перерва. Поки що не можу сказати, що саме не вийшло по дистанції, це вже проаналізуємо пізніше, коли переглянемо відео, переговоримо з тренером. Тепер буду збирати всі сили і налаштування на естафету, тому що естафета у нас дуже сильна, будемо боротись до кінця!”

Анастасія Бризгіна теж не пройшла в наступне коло змагань, задовольнившись передостаннім місцем в забігу з результатом 53,46.

Коментарі: