Денис Нечипоренко у півфіналі 400-метрівки з бар’єрами продемонстрував майстерний біг по не зовсім зручній першій доріжці. І хоча, до фіналу пробитися йому не вдалося, Денис показав результат близький до свого найкращого результату сезону – 50,27. У підсумку це 17 місце і ось, що думає про свій виступ Денис:

Доріжка

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Енжело Тейлор виграв у 2000 році Олімпійські Ігри з першої доріжки, біжучи в 13 кроків. Якщо чесно, мені на першій доріжці важко дається перший бар’єр, тому що у мене права махова і мені доводиться трохи збігати у дальню сторону, щоб ногу не пронести повз бар’єр, весь віраж доводиться бігти по дальній траєкторії.

Оцінка результату

А так почувався чудово і думаю, що якби була та ж доріжка, що вчора, міг би покращити результат. Зараз взагалі важко судити, вирують емоції після бігу. У 2016 році був 16-м, але з трошки гіршим результатом. Загалом виступом задоволений і своєю формою цього року. Приїжджав на змагання, у мене був 33-й результат у рейтингу, а став 17-м.

Про фінал

Якщо робити прогнози на фінал, то можу сказати, що Карстен Вархольм на голову сильніший за всіх. Якщо у нього зараз все складеться, то може встановити рекорд… який? Чемпіонатів Європи точно.

Подальша робота

Я знаю свої помилки, знаю, що повільно біжу гладкі 400 метрів. З одного боку, добре що у мене невелика різниця між цими дистанціями. У Кропивницькому на Командному чемпіонаті, наприклад, біг, 48,64, а потім з бар’єрами 50,57, тобто різниця менше 2-х секунд. Але якщо б я гладкі біг 47,50, і було б 49,50! Над цим працюємо і також в технічному плані працюємо, завжди є куди рости, будемо покращувати.

Звісно, треба готуватися і в горах, можливо, консультувтатися з якимись тренерами, хоча робити якісь кардинальні зміни в техніці вже запізно.

Жорстка Атлетика бажає подальших успіхів Денису і тепер з цікавістю спостерігаймо за неймовірним Карстеном Вархольмом, чекаємо на його рекорд та, звісно ж, фірмові післяфінішні емоції!

Коментарі: