Чинний рекордсмен України на 400 метрів Віталій Бутрим впевнено провів перший кваліфікаційний забіг, хоча на фініші і змусив вболівальників дещо понервувати, але фінальний результат на табло в 45,82 і третє місце в забігу, це прямий вихід в наступне коло змагань. В мікст-зоні атлет з’явився в піднесеному настрої.

Задоволений своїм результатом, вибіг з 46-ти і потрапив в півфінал. Завдання мінімум виконане, а в фіналі вже побачимо. Спекотна погода не дуже вплинула, трохи дихати важкувато, але всі перебувають в рівних умовах!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Виступ Олексія Позднякова був дещо менш успішним, четверте місце в забігу із результатом близьким до особистого 46,47 (особистий рекорд Олексій встановив цього року в Кропивницькому 46,42)

Все вдалось, показав результат близький до особистого, тож я задоволений. Зізнаюсь, дуже переживав, але це того варте, цей весь азарт, а відчуття які після фінішу – це не передати словами. На чемпіонаті дуже потужна аура, енергетика від людей, яка передається спортсмену, це дуже допомагає!

Ще один українець Станіслав Сеник не зміг нав’язати боротьбу в другому кваліфікаційному забігу з результатом 47,10 та завершує свої виступи на Чемпіонаті Європи в індивідуальному виді.

Коментарі: