Вже втретє в Києві від НСК «Олімпійський» був даний старт традиційному травневому Kyiv Euro Marathon. Щоправда цього року стартувати і фінішувати безпосередньо на доріжках найбільшої арени країни не вийшло –  йдуть приготування до фіналу футбольної Ліги чемпіонів.

Загалом подія зібрала близько 2 тисяч учасників. А найшвидшим на головній – марафонській дистанції виявився добре відомий українцям ультрамарфонець Євген Глива. Його фінішний час 02:30:20. Зазначимо, що нещодавно Євген відкрив сезон ультра другим місцем на “Strassimeno 2018” та сьомим місцем на “50 km di Romagna”.

Українські Бігові Батли

Майже всю дистанцію разом з Євгеном біг киянин Сергій Попов, який також полюбляє ультрадистанції (Сергій спеціалізується на гірському бігу і ультратрейлах, а цей старт був підготовчим для нього перед Чемпіонатом України з гірського бігу). У боротьбі Сергій поступився переможцю зовсім трохи – 02:30:53, що є найкращим часом для спортсмена з 2004 року, а цей марафонський фініш вже став 5-м цього року.

Перемогу серед жінок у свій день народження відсвяткувала Світлана Станко, подолавши дистанцію за 02:58:07. Більше того цей результат є найшвидшим серед жінок за історію змагань.

Cвітлана Станко святкує перемогу і День народження (фото -informator.ua)

На півмарафонській дистанції перемогу здобув її минулорічний переможець – Іван Бабарика (01:12:56). Для нього це вже третя перемога на Євромарафоні, адже у 2016-му він був найшвидшим на дистанції 42 км (2:25:43, тож найкращий час змагань у чоловіків встояв). А доповнила домашню «золоту» скарбничку дружина Івана – Тетяна Вілісова, яка дісталася фінішу першою на цій дистанції серед жінок (1:23:20).

Нагадаємо, що минулого тижня Іван відсвяткував перемогу на марафоні у Майнці, а тижнем раніше Тетяна перемогла на марафоні у Харкові.

Дистанцію 12 кілометрів найшвидше подолав Михайло Богданов 39:38. А серед жінок перемогла Олена Сімонок – 48:50. У  забігу на 6 кілометрів перемогу відсвяткували Микола Давиденко у чоловіків (19:45) та Анна Іващук у жінок (25:13).

Серед 60 команд, які подолали командну марафонську естафету вже вкотре  перемогла Saucony Ukraine Team з результатом 2:18:53.

З повними результатами змагань можна ознайомитися за посиланням.