Святкові вихідні стали досить врожайними на високі результати на шосе у виконанні українців.

Так, на другому за ліком марафоні на середземноморському острові Ibiza (Ейвісса) перемогу здобула Марина Шаповалова. Українка стала першою з близько 100 учасниць з часом 3:03:41.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Олександр Сітковський після успіху на Сеульському марафоні виступив на дистанції вдвічі коротшій. В суботу на надшвидкій трасі Празького півмарафону Олександр показав солідні 1:04:09, цього результату вистачило на 16-те підсумкове місце та 3-те серед європейців. Варто відзначити, що перші 9 місць дістались кенійцям, найшвидшим серед яких став Бенард Кімелі з результатом 0:59:47.

Як ми вже повідомляли, на Паризькому марафоні Дар’я Михайлова стала найкращою серед європейок! Фінішний результат спортсменки – 2:39:02 і це 11 загальне місце. Тим не менш, попереду лише представниці африканських країн та Японії!

У Ганновері також був даний старт марафону, українка Наталія Мінарченко з результатом 3:15:53 посіла високе 6-те місце в підсумку. Цікаво, що численна група професійних ефіопок не змогла взяти участь в марафоні, за інформацією IAAF через проблеми з візами дівчата не змогли прибути до Ганноверу вчасно.

Коментарі: