Чемпіонка Олімпійських Ігор-2016 в тріатлоні американка Гвен Йоргансен почала на справах підтверджувати свої марафонські наміри щодо Токіо-2020.

Гвен здобула перемогу на турнірі Stanford Invitational, подолавши 10 000 метрів за переконливі 31:55.68.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

І поки це 3 результат сезону у світі. Так, сезон лише розпочався, але і для Йоргансен це лише перші суто бігові спроби.

Спортсменка не так давно перейшла в легку атлетику з тріатлону. 31-річна американка нещодавно народила сина і вирішила тепер зосередитися лише на бігу, хоча класичним розвитком подій в її ситуації був би перехід в Ironman. Більше того, у Гвен дуже амбітна мета – золото Олімпіади в Токіо на марафоні.

Про це вона повідомила в листопаді минулого року. Тоді Йоргансен написала на сторінці в соцмережі, що буде цілеспрямовано готуватися до марафону на Іграх в Токіо-2020. Офіційно ж вона пробігла лише один марафон у своєму житті – Нью-Йоркський у 2016 році (за три місяці після золота в Ріо) за 2:41:01.

Зазначимо, що Йоргансен вважають найкращою тріатлеткою  світу. В її списку титули чемпіонки світу, Олімпійської чемпіонки і рекордсменки за кількістю перемог на етапах Світової тріатлонної серії.

Жодна жінка ніколи не вигравала двох олімпійських золотих медалей в різних дисциплінах! Тож у Гвен є всі шанси переписати історію.

До речі, Гвен має YouTube-канал, де розповідає про свій шлях до марафону. А тренується вона в компанії ні з ким іншим, як з тріумфаторкою Нью-Йоркського марафону-2017 Шелейн Фленеген! Отак!

Коментарі: