Другий день приніс збірній досить гарні результати. Анна Плотіцина без особливих проблем вийшла в півфінал бар’єрного бігу на 60 метрів. Українська спринтерка показала 8,11, чого цілком вистачило на друге місце в четвертому забігу. І вже завтра, 3 березня, пройдуть півфінальні забіги та фінал!

Аліна Шух завершує виступ на дорослому ЧС на почесному 7-му місці! 4466 – це на 6 очок менше від SB і на 84 від PB! В заключних видах Аліна показала наступні результати: у довжині 6,09 м, 800 подолала за 2:18,36. Це більш ніж відмінний дебют на ЧС в закритих приміщеннях для юної атлетки, тим більше, що вона мала насичений та експериментальний сезон, чого лише варті її виступи в потрійному та відбір на ЧЄ з метань!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Дуже цікавий аналіз виступу зробила Аліна для сайту sportarena.com

Дуже складно говорити. Зараз розчарована результатами на 800 метрів. Всі штовхались дуже сильно, простору практично не було. Я обрала тактику бігти поряд з дівчинкою, яка біжить дуже швидко, але як виявилось, вона побігла повільно. В підсумку – такий невисокий результат, сума могла б бути більшою.

В інших чотирьох видах виступила дуже добре. Рекорд в бар’єрах, гарні показники в інших видах. Тільки 800 метрів розчарували. Якщо на правду говорити, я не розумію. що трапилось, чому вийшов такий поганий час.

Перемогу ж тут оформила господарка турніру Катаріна Йонсон-Томпсон (4750), срібло везе до Австрії Івона Дадіч (4700), а бронзу та національний рекорд на додачу забирає кубинка Йоргеліс Родрігез (4637). І не можемо не згадати тут про світовий рекорд, адже автором його є наша Наталя Добринська (5013).

Після покращення особистого в ранковій сесії змагань, вболівальники очікували і другий особистий рекорд за день у виконанні Анни Ярощук-Рижикової на 400-метрівці. Так і сталось – 52,74 і 4 місце у найсильнішому півфіналі! До фіналу Аня не пройшла, та без жодних сумнівів – завдання максимум виконано. А попереду ще естафета!

Задача-мінімум виконана. Авжеж, хотілось в фінал, тому що в фінал потрапили дівчата з якими я змагаюсь влітку на бар’єрах. Мені чогось не вистачило. Не порівняти ті умови в яких тренуються вони з тими, де  готувалась цього сезону, думаю вони б не вижили! – поділилася думками Анна для сайту sportarena.com.

Тим часом семиборці пішли відпочивати до завтра. Разом з ними і Олексій Касьянов, який стрибнув у висоту з кращим результатом сезону – 2,02. Після 4-х видів наш багатоборець йде п’ятим (3350). Лідирувати продовжують Кевін Майер (3536) та Деміан Ворнер (3491). Завтра заключні 3 види, тож вся боротьба ще попереду!

Про медалі другого вечора змагань детальніше тут. Екватор змагань пройдено, але апетит лише збільшується!

Оперативна інформація з Бірмінгему у нашому Telegram-каналі.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

Фото The Spikes.

Коментарі: