Крістіан Коулман вирішив не затягувати з оновленням власного ж світового рекорду на 60 метрів до ЧС в Бірмінгемі, і показав оновлені секунди вже на чемпіонаті своєї країни.

Альбукерка стала свідком грандіозного бігу. 6,34 на 60-метрівці – саме такі секунди продемонстрував чинний рекордсмен світу на найкоротшому спринті. Цікаво, що попередній рекорд Коулмана6,37, який він встановив 19 січня цього року в Південній Кароліні, мав дуже мало шансів на ратифікацію – несертифікована стартова система і відсутність допінг-тестування означало, що результат міг отримати приставку «найкраще досягнення», але ніяк не статус рекорду.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

З іншого боку, у декого можуть виникнути запитання і до нинішнього результату, адже Альбукерка знаходиться на висоті 1600 метрів над рівнем моря, і біля результату Крістіана має бути позначка “А” (що означає результат показаний на високогір’ї).

«Я хотів перевершити результат, але перспектива була дуже розмитою», – наводить слова Коулмана сайт IAAF. «Я просто хотів першим перетнути фінішну лінію. Я дуже багато працював над стартом, тому відчував у собі сили».

Варто відзначити, що срібний призер Ронні Байкер теж показав дуже швидкий час – 6,40, а це, між іншим, третій результат за всю історію, після Коулмана і Моріса Гріна (в далекому 1998 Моріс пробіг 60-метрівку за 6,39).

Таким чином перед Бірмінгемом ми маємо трійку лідерів: Крістіан Коулмaн (6,34), Ронні Байкер (6,40) та китайська блискавка Су Бінгтян (6,43). Проте, такі швидкі секунди піднімають не менш інтригуюче питання – чи встоїть рекорд Болта на 100-метрівці під таким натиском з боку американців? Вже зовсім скоро ми отримаємо відповідь і на це питання!

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

Коментарі: