Не пройшло й кількох днів після національного чемпіонату, а наші атлети вже вирушили підкорювати зарубіжні старти.

Так, потужним складом наші спортсмени навідалися до Франції на престижний турнір Meeting de Lievin.

Українські Бігові Батли

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

На дистанції 300 метрів наших було аж четверо. У забігу С Яна Качур стала 3-ю з результатом 38.40, у забігу В Катерина Климюк фінішувала на тій самі позиції, її час – 38.59Тетяна Мельник (37.48) та Анастасія Бризгіна (37.94 ) розмістилися на 2 і 3 місцях відповідно забігу А.

Анна Плотіцина впевнено виграла попередній забіг на 60 з/б – 8.14, Анна Чубковцова була 4-ю у своєму забігу – 8.40. А от у фіналі Плотіцина суттєво покращила свій кращий результат сезону – 8.02 і, звісно ж, здобула перемогу. Чубковцова замкнула вісімку фіналістів – 8.39.

Артем Шаматрин був п’ятим на своїй рідній бар’єрній 60-метрівці з точнісінько таким самим результатом, з яким здобув “золото” Чемпіонату України – 7.84.

Ольга Ляхова також практично точно повторила свій переможний результат ЧУ – 2:03.83, щоправда тут вона фінішувала сьомою.

У стрибках з жердиною Марина Килипко зупинилася на позначці 4,30 і на 5-й позиції.

Варто відзначити також високий результат на цих змаганнях на 3000 метрів у чоловіків – 7:36.64 у виконанні 18-річного ефіопа Селмона Бареги. У потрійному лідер сезону бразилець Альмір Цунха дос Сантос покращив своє ж досягнення – 17.37.  Дистанцію 1500 метрів тут виграв джибутійський бігун Яянлех Сулейман – 3:35.39. На 1000 метрів найшвидшим був чемпіон світу-2017 П’єр Амбруаз Босс2:20.01

Тим часом у Празі, Владислав Малихін зумів застрибнути на 5,60 і посів друге місце на стрибкових шоу-змаганнях. Ще й, судячи з усього, з чужими жердинами. Цей результат є повторенням його особистого рекорду в приміщеннях. Перемогу ж там відсвяткував представник Греції Імануїл Караліс з результатом 5.71.