Чинний чемпіон світу Мутаз Баршим успішно дебютував в новому році.

Першого лютого в столиці Ірану місті Тегеран, в рамках 8-го чемпіонату Азії з легкої атлетики, Мутаз Баршим встановив новий орієнтир для всіх висотників – 2,38 м. Цікаво, що титул чемпіона світу-2017 йому забезпечила успішна спроба на 2,35 м.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Розім’явшись на початкових висотах Баршим підняв планку на 2,30 м, яку взяв з другої спроби. Далі 2,33 м, 2,36 м і 2,38 м з першої спроби, а от на 2,40 всі три спроби виявились безуспішні.

В результаті, Мутаз лишився цілком задоволеним:

“Це були лише перші змагання, і я не зовсім розумів, на що можна розраховувати. Я вирішив просто стрибати і подивитись, що з цього вийде. Тому я цілком щасливий, це найкращий результат сезону в світі та рекорд змагань, мені немає на що скаржитись”

Варто зазначити, що днем раніше, 31-го січня в Чехії, головний конкурент Мутаза з Лондону 2017, нейтральний атлет Даніл Лисенко, взяв висоту 2,35 м, і теж неуспішно атакував висоту 2,40. Стабільно високі стрибки останнього вразили навіть чинного рекордсмена світу Хав’єра Сотомайора, який сказав наступне:

“Я бачив як стрибає Лисенко на чемпіонаті світу в Лондоні, і я знаю, який потенціал у цього атлета. Даніл – найстабільніший стрибун в світі, я за ним слідкую. Він головний претендент на перемогу в Бірмінгемі, адже практично наздогнав Баршима і може конкурувати з ним на рівних”.

Чи справдиться прогноз Хав’єра ми дізнаємось вже дуже скоро!

Основне фото Yahoo Sport

Коментарі: