Поки інші учасники марафону пробігали чергове коло, чоловік рахував хвилини у туалеті.

В Арізоні організатори марафону дискваліфікували 45-річного бігуна Келлі Егню за шахрайство. Він приписував собі зайві кола, перебуваючи в цей час у туалеті. Про це йдеться на сторінці марафону Across the Years в Facebook, передає Breaking Mad.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

У цьому марафоні враховується кількість кілометрів, подоланих учасниками за певний час. Егню переступав фінішну лінію, система підрахунку результатів вважала, що він пішов на наступне коло. В цей час він ішов у біотуалет, де знаходився близько семи хвилин, виходив із кабінки, переступав межу – і йшов у туалет знову. Бігуна викрили у шахрайстві. Результати всіх його забігів були переглянуті, у тому числі того, коли шахрай виграв 48-годинну гонку, подолавши 55 миль, при цьому останні сім годин він не біг. Чи мав спортсмен проблеми з травленням не встановлено.

Організатори також довічно дискваліфікували Келлі від участі у своїх змаганнях та заявили про перегляд результатів всіх попередніх результатів спортсмена,  в тому числі знаменитої трейлової гонки Лідвіль на 100 миль.

За матеріалами УНІАН та New York Post

Коментарі: