Олег Федорко встановив світовий рекорд у приміщенні серед ветеранів

Українець Олег Федорко встановив світовий рекорд зі стрибків у висоту у приміщенні серед ветеранів у віковій категорії 60+. Зробив він це на відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів (20 січня, Мінськ).

Українець переміг з результатом 1,76 м. Попередній рекорд (1,75 м) також належав Федорку.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

«Я займався легкої атлетикою десь до 22 років, а потім припинив тренуватися, – наводить слова Федорка офіційний сайт Федерації легкої атлетики Білорусі. – У 2007 році повернувся до тренувань і почав змагатися серед ветеранів. Проте через проблеми зі спиною у 2012-му довелося знову все кинути. Спочатку сумував, а потім почав робити реабілітаційні вправи Валентина Дікуля, різні скручування і зрозумів, що сам можу відновити свій організм. Почав зміцнювати спину і прес. Потихеньку бігав кроси. І ось минулого року спробував виступити на чемпіонаті України серед ветеранів. Все вдалося!

У березні 2017-го поїхав на чемпіонат світу в Кореї, де стрибнув 1,74, побив світовий рекорд, який тримався 14 років. З тих пір став посилено тренуватися, вже виходячи зі знань, що необхідно для відновлення організму. Місяць тому в Києві поліпшив своє світове досягнення ще на один сантиметр – 1,75. Дуже задоволений, що зараз стрибнув ще на сантиметр вище!»

Протоколи змагань

Більше про виступи українців читайте на офіційному сайті ФЛАУ.

Коментарі: