Троє найвеличніших стаєрів сьогодення вийдуть на старт Virgin Money London Marathon 2018 – така інформація сьогодні з’явилася на офіційному сайті ІААФ.

Так, свою участь в одному з найбільших марафонів світу, окрім легендарного британця сера Мо Фари та олімпійського чемпіона Еліуда Кіпчоге підтвердив ефіопська легенда Кененіса Бекеле.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Зазначимо, Бекеле є світовим рекордсменом на 5000 метрів (12:37:35) та 10 000 метрів (26:17:53), другим найшвидшим марафонцем в історії (2:03:03) та власником трьох олімпійських і п’яти золотих медалей чемпіонатів світу.

Бекеле два останніх роки стартував на Лондонському марафоні. У 2016 році він фінішував третім з результатом 2:06:36 і був другим торік з часом 2:05:57 за Даніелем Ванджиру.

Я дуже радий повернутися до Лондона вже третій рік поспіль, і хотілося б пробігти краще, ніж торік, і виграти гонку“, – сказав Бекеле. “Лондон знову зібрав найкращих  бігунів світу разом, тому я знаю, що це буде непросто.

Це буде честю змагатися разом з сером Мо Фарою та Еліудом Кіпчоге, а також іншими великими спортсменами. Я дуже активно тренуюся, щоб прибути до Лондона в квітні у своєму найкращому стані“.

Це справжнє видовище“, – сказав директор гонки Х’ю Брашер. “Мо, Еліуд та Кененіса претендують на звання найвеличнішого марафонця в історії, і тепер вони вперше зустрінуться усі разом на марафоні, який відбудеться в Лондоні 22 квітня 2018 року”.

Лондонський марафон також є завершенням серії Abbott World Marathon Majors Series XI, яка розпочалася минулого року з марафону в Лондоні і включає в себе  всі “мейджори”: Берлін, Чикаго, Нью-Йорк, Токіо та Бостон, а також марафон на чемпіонаті світу 2017 року.

Наразі Кіпчоге є одним з лідерів цієї гонки після перемоги на Берлінському марафоні у вересні минулого року. Таку ж кількість балів у цьому рейтингу мають переможець Лондонського марафону Даніель Ванджиру, чемпіон Чикаго-2017 Гален Рапп та Нью-Йорка Джефрі Кемворор, а також чемпіон світу Джефрі Кіруї.

Коментарі: