Наприкінці 2017 року редакція “Жорсткої Атлетики” запропонувала вболівальникам визначити своїх фаворитів.

Спортивні досягнення можна виміряти кількістю та якістю медалей та здобутих позицій, та ми запропонували дещо інший критерій – емоції. І провели суб’єктивне опитування: хто ж з наших рідних орієнтувальників подарував їх найбільше? Емоції бувають дуже різними: і радість, і гордість, і занепокоєння, і відчай, і надія, та всі вони допомагають відчувати життя.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Тож, з радістю оголошуємо  переможця номінації “ураган емоцій” – людину, яка не лишила байдужими вболівальників у 2017 роціДзему Катерину. У цьому році Катя зробила великий стрибок: якщо її перша перемога на ЧУ у березні стала несподіванкою, то далі ми лише затамувавши подих спостерігали на що здатна ця дівчина. Катя захищала жовто-блакитний прапор на КС у Фінляндії, ЧС у Естонії та ВІ у Польщі – досить непоганий здобуток. Бажаємо щоб мотивація лише зростала і очікуємо нових неповторних емоцій від Дземи Катерини.

Звісно, спостерігати за атлетами хвилююче, особливо коли маємо сподівання на гарні результати. Але не завжди зайняте місце повністю відображає стан ситуації. Для того, щоб хоч трохи наблизитися до повної картини, ми звертаємось до атлетів. Це не лише при-відкриває завісу світу, у якому живуть та змагаються спортсмени і наближає їх до нас, а ще й дозволяє “випадковим перехожим” дізнатися трохи більше та захопитися чимось новим. Тож ми не змогли пройти повз спортсменів, які відкриті до спілкування і знаходять час та можливість поділитися з нами своїми намірами, думками та хвилюваннями. Зазначимо, що більшість нашої збірної відкрита та готова до коментарів, та у номінації “відкритість до ЗМІ” виокремимо Павла Ушкварка, який завжди відповідає спритно і у якості спортсмена, і у якості тренера. Сподіваємось і на подальшу співпрацю, а Павлу бажаємо нових перемог та цікавих історій.

“Жорстка Атлетика” дякує всім вболівальникам, які відгукнулися, і звісно бажаємо у 2018 році нових стартів, перемог та емоцій!

Коментарі: