Цього року Жорстка Атлетика розпочала висвітлювати події зі спортивного орієнтування. Під пильний погляд ЖА потрапили національні чемпіонати, світові першості вищого порядку: етапи Кубка та Чемпіонату Світу і Всесвітні Ігри, а також цікаві старти без статусу офіційних. Впевнені, що ці події були цікаві не лише нам, а і вболівальникам українського орієнтування. Пропонуємо пригадати цей рік і всі ті емоції, які ми пережили під час змагань і обрати найяскравіші. Тож, хто той спортсмен, що подарував вам ураган емоцій? Обирайте!

  • Дзема Катя. Цього року Катя зконцентрувалася на підготовці до спринтерських дистанцій, і не даремно. Дві потужні перемоги на весняних ЧУ, потрапляння до складу національної збірної на ЧС та впевнене потрапляння до фіналу змагань зі спринту. Ковток свіжого повітря. А після цього Всесвітні Ігри – 3 дистанції, на яких надзвичайно вболівали за кожного з української четвірки.
  • Кратов Олександр. Від цього спортсмена ми вже давно очікуємо найвищих результатів, адже Олександр вже має декілька медалей ЧС. І цього року  він поповнив свою скарбничку ще однією – бронзою ЧС на сердній дистанції. Саме ця дистанція була обрана дистанцією року World of O. З радістю пригадуємо цей день: напруга впродовж всієї дистанції та щасливе полегшення на фініші – медаль наша! І якщо Олександр розказує, що був приємно здивований, але й незадоволений одночасно – оскільки недоліків було більше, ніж відставання від переможця, та для всіх вболівальників це був цілком вдалий день та емоцій і мотивації вистачало ще на кілька днів 🙂 
  • Глібов Руслан. Мабуть, найбільше хвилювань ми разом з Русланом пережили на спринтерській дистанції ВІ. На фініші Руслан зайняв позицію проміжного лідера, потім тримав місце у трійці і всі ми сподівалися, що й медаль ВІ буде тішити нас цього року, та після фінішу Матіаса Кибурца (Matthias Kyburz) стало зрозуміло, що від цієї мрії нас відділила відстань менше ніж у 1 сек! Звісно, прикро, але ж які емоції та сподівання!
  • або ж вкажіть у коментарях спортсмена та ті емоції, які вам запам’ятались найбільше у цьому році! 

Втім, ми впевнені, що праця спортсмена високого рівня полягає не лише у тренуваннях та виступах, а і у спілкуванні з публікою. Тому ми також виокремимо орієнтувальника, який, на нашу думку, краще впорався з цією функцією.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Визначаємось:

  • Дзема Катерина (43%, 78 Votes)
  • Кратов Олександр (32%, 58 Votes)
  • Глібов Руслан (25%, 45 Votes)

Total Voters: 181

Loading ... Loading ...

Голосування триватиме до 30 грудня! Не зволікайте!

Коментарі: