На календарі – початок зими. А це означає, що легкоатлети активно готуються до  ̶Н̶о̶в̶о̶р̶і̶ч̶н̶и̶х̶ ̶с̶в̶я̶т̶ нового сезону і саме п̶и̶ш̶у̶т̶ь̶ ̶л̶и̶с̶т̶а̶ ̶Д̶і̶д̶у̶ ̶М̶о̶р̶о̶з̶у̶  закладають базу аби знову вражати найвищими здобутками на світових аренах.

Жорстка Атлетика вирішила підгледіти, як же тренуються зірки української та світової атлетики та зібрала топ-5 вправ, які варто спробувати кожному.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

1. Богдан Бондаренко пропонує суперефективні вправи на прес, для виконання яких, знадобиться лише декілька хвилин, рівна підлога і ваше тіло.

2. А для тих, кого турбують проблеми з ахілом – ця вправа просто обов’язкова для виконання, говорить чемпіонка світу-2017 в стипль-чезі Емма Кобурн. Американка, яка вразила усіх своїм фантастичним бігом в Лондоні, зізналася, що ахіл турбував її протягом двох років. І хоча зараз вже немає проблем, Емма виконує цю вправу тричі на тиждень для профілактики.

3. А от вам улюблені вправи на верхню частину корпусу від Анастасії Ткачук.


4. Хіт-сезону: вправи для тренування кординації, рівноваги та м’язів-стабілізаторів на подушці Босу у неперевершеному виконанні Христини Стуй.

5. А другий білошкірий атлет, який розміняв 10 секунд на стометрівці, чемпіон світу-2017 на вдвічі довшій дистанції Раміль Гулієв демонструє вправи, які допоможуть зміцнити кор та прес.

І на завершення, якщо обрані нами вправи не матимуть ефекту, варто звернутися до спеціальних методів, якими поділився Артем Шаматрин.

some tips for beginners) #hurdles #побегушки #великаямудрость

Публикация от Artem Shamatryn (@sham_master)

Фото і відео з особистих сторінок спортсменів в соцмережах.

Коментарі: