Цієї неділі відбувся 45-й за ліком напівмарафон Saint-Pol-Morlaix, який проходить між містами Сен-Поль-де-Леон та Морле. Організатори пробігу позиціонують власний захід як найкраще місце для бігових змагань у Франції та Британії! На старт вийшли і представниці України  Дар’я Михайлова та Наталія Батрак. Дар’я в запеклій боротьбі фінішувала третьою з особистим рекордом 1:13:38 (попереднє найкраще досягнення становило 1:15:59), а Наталія стала шостою з часом 1:16:15 також встановивши особистий рекорд (13 травня в польському Вроцлаві Наталія показала час 1:18’03, що і було її особистим). Про перипетії змагань пряма мова Дарії:

Ми “рубились” жорстко! Ефіопка, дві кенійки і я. Зі старту я вирішила задати високий темп, щоб не довелось на фініші все вирішувати. Відчуваю спиною, що за мною організувалась група переслідувачів, і тут почалось… У кенійки і ефіопки, певно, якісь особисті рахунки були, вони всю дорогу то пришвидшувались, то навпаки пригальмовували. Більше того, ефіопка постійно кликала мене з собою, хотіла разом втекти від кенійки. Десять з половиною кілометрів ми пробігли разом, а потім почалась гірка довжиною 4,5 км, на ній вони вкотре смикнулися вперед і я відстала метрів на 30-40. Так і бігли далі. На 15-му кілометрі почався спуск і я згадала свою минулорічну десятку на цій трасі і почала додавати, наздогнала утікачок і намагалась втриматись, швидкість була дуже висока – годинник навіть 2:59 одного разу показав. Одна з кенійок відстала, лишилось нас троє, а коли вийшли на пряму за 3 кілометри до фінішу кенійка та ефіопка вкотре додали і я відстала. Це було супер цікаво і захоплююче! Давно у мене не було такої боротьби!

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Перемогу здобула ефіопка Негаса Чалту з результатом 1:13:19, а кенійка Люсі Мачара з часом 1:13:27 розмістилася на срібній позиції. Нагадаємо, що Дар’я була найшвидшою українкою на лондонському Чемпіонаті Світу з легкої атлетики.

 

Фініш Дар’ї в Лондоні. ЖА

 

Коментарі: