У Львові відбувся фінальний забіг бігової ліги від Run Ukraine. Бігуни зі всієї України та не тільки зібралися восени на півмарафоні у Львові вже вдруге. Та вже традиційно, прохолодна та дощова погода не завадила атлетам отримати задоволення від свята бігу, а організаторам впоратися зі своїми функціями.

У чоловіків сьогодні зібралась гідна компанія – трійка лідерів склалася з добре відомих українських стаєрів: срібло вже на заключній частині дистанції виборов Ігор Гелетій у Олександра Бабарики. А втік від них ще на початку Тарас Сало та зберігав свою лідируючу позицію до самого фінішу гонки.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Оскільки Тарас львів’янин, перемога вдома була основним завданням, ну а якщо перемагати – то краще з рекордом, що і було другим завданням. Його також вдалось виконати вже в самому кінці. Тарас оцінив ситуацію – минулорічний результат дуже близько, тож видав швидкий фініш і тепер траса Львівського півмарафону від Run Ukraine має новий рекорд1:07:43. Звісно, особистий рекорд переможця значно швидший, проте і траса з її перепадами і бруківкою та погодні умови з дощем і вітром у всіх напрямках цьому не сприяли. Але Тарас на це не жаліється, каже що львівський дощ не холодний, а бруківка та перепади для нього рідні.

На відміну від чоловіків, у жінок не брала участь сильна атлетка-львів’янка Софія Яремчук, яка святкувала перемогу на цьому старті минулого року. Рекорд Софії встояв, а перемогу здобула Валентина Кілярська з Миколаєва. Після фінішу Валя зізналась, що стартові протоколи навіть не дивилась, тож суперниць не знала. Незадовго до старту отримала легку травму, тож вагалась чи їхати, та все ж таки приїхала, пробігла та перемогла. Анітрохи не жалкує, задоволена організацією та підтримкою. Пробігти Валентина приїхала не сама, а зі своєю донькою, яка мала вийти на старт дитячого забігу на 500м. На жаль, через погодні умови дитячі забіги довелось скасувати.

Досить близько до Валентини бігла Марія Гудак, але вона так і не наздогнала Валентину та фінішувала з другим результатом. Третьою фінішу дісталась Масник Ірина, яка довгий час лідирувала у заліку бігової ліги-2018, але перемігши на Київському марафоні з результатом, який значно перевершував 3 години, залишилась без балів за цей старт та фактично “віддала” перемогу в заліку Ліги.

Серед естафет вже вкотре перемогла команда Saucony Ukraine, та цього разу з доволі скромним результатом – учасник другого етапу помилився на маршруті та набігав вдвічі довшу дистанцію.

Один з лідерів минулорічної ліги Володимир Сковородка встановив рекорд – він пробіг дистанцію напівмарафону в повній амуніції пожежника, яка важить біля 17 кг!!!

Наостанок хочеться сказати, що любити біг, як власне і спорт взагалі, можна по-різному. Хтось систематично тренується, хтось точково залучається до забігів, хтось організовує свято спорту та дає змогу бігунам перевірити себе та пишатися результатом, а хтось просто виходить підтримати спортсменів. І дуже тішить, що таких людей стає більше і виходять на вулицю у не найкращу погоду звичайні людини, які прийшли підтримати не конкретну людину, а всіх учасників.

Коментарі: