Сьогоднішній старт виявився найпрохолоднішим та навіть деякі етапи бігли під дощиком, але ніщо не завадило насолодитися командною боротьбою!

Задавали тон всій естафеті жінки. Короткі перегони в парку, перебігання до визитівки Києва – Хрещатика, цікаві декількарівневі об’єкти і спортсмени мчали назад до парку. Першою фінішувала Дзема Катя з Вінницької обл., другою фінішу дісталася Пархоменко Олександра з команди м. Києва і третьою естафету передала Федорова Олена з Київської обл.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Далі у боротьбу ввімкнулись чоловіки. Вінницька команда втримала лідерство і Рачук Тарас передав естафету першим. Скоротивши відставання, другим прибіг Гичко Віталій з Київської обл., третім фінішу дістався Савченко Олексій, який показав кращий результат на етапі.

На третьому етапі перші дві команди зберегли свої позиції: Бездітний Володимир та Купрієць Антон показали схожий час. Та третім передав естафету представник Харківської обл. – Ушкварок Павло, який подолав свій етап найшвидше.

Вирішити долю естафетної боротьби мали жінки та попри зміни позицій посеред дистанції, результати на фініші не змінилися: першою фінішувала Захарова Поліна, другою – Тимощук Марія і третьою – Сухаревська Вікторія. Але дівчата подарували надзвичайно гарний фініш – здавалося, що ще трішки і кожна з них може змінити ситуацію.

Таким чином, хоча й команди-призери минулорічного ЧУ змінили склад чи порядок проходження етапів, п’єдестал лишився незмінним – перемогу здобула команда Вінницької обл., срібло у активі Київської обл. і бронзову нагороду виборола команда Харківської обл.

На цьому спринтерський ЧУ зі спортивного орієнтування 2017 завершився.
Та для спортсменів, які ніяк не вгамують жагу до стартів та змагань є чудове рішення – вже наступні вихідні у Києві пройдуть змагання з гарною організацією Kiev Open 2017.
Також наступними вихідними пройде останній етап Кубку Світу цього року, тож слідкуватимемо і за стартами у Швейцарії.

Результати естафети

Коментарі: