Яскравий сонячний день у Києві зустрічав орієнтувальників з усієї України.

Першою за розкладом була дистанція прологу, результати якої визначили час старту у гандикапі. Перша частина дистанцій пролягала співочим полем, а вже після цього орієнтувальники змістилися на схили навколо Батьківщини-мати.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Найшвидшою серед жінок у цей день була Дзема Катерина, саме вона стартуваме першою у гандикапі у суботу після обіду. Другий результат показала Захарова Поліна, вона “дасть фору” Каті у 21 сек, а на 37-й секунді стартуватиме у гандикапі Федорова Олена.

У чоловіків зовсім прогнозовано тримає лідерство Павло Ушкварок, його результат у перший день – 19:45. Гичко Віталій відстав на 28 сек, чим забезпечив собі другу стартову позицію у гандикапі, слідом за ним на 32-й секунді на дистанцію гандикапа вийде Савченко Олексій.

Але перед гандікапом, у суботу зранку орієнтувальники вийдуть на середню дистанцію з загального старту. О 10.00 розпочнуть боротьбу чоловіки, а о 10.05 – жінки. Синоптики обіцяють дощі, принаймні на другу дистанцію суботи, але ми спдіваємось, що прогноз не виправдається і матимемо суху погоду протягом всіх стартів 🙂

Результати першого дня можна знайти за посиланням

Коментарі: