Після майже місячної перерви орієтувальники знову мають змогу зібратися разом та з’ясувати, хто ж сильніший на цей раз. Кубок Світу приймає Латвія, яка у наступному році прийме Чемпіонат Світу, який стане останнім у звичному для нас форматі.

Перший день змагань – п’ятниця, 25-е серпня визначить найспритніших орієнтувальників на середніх дистанціях. 26-го серпня відбудуться класичні естафети і останній день КС потішить спринтерськими дистанціями: кваліфікація зранку і фінал після обіду.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Україну на цих змаганнях представлятимуть 4 спортсмена: Олександр Кратов, який заявлений лише на середню дистанцію, Сергій Бабич, який бігтиме всі індивідуальні дистанції та дівчата Олена Пітірімова і Олена Федорова, які стартуватимуть усі три дні, і естафету бігтимуть у складі змішаної команди разом з представницею Франції.

Першими на старт середньої дистанції вийдуть жінки – їх старт о 10:01:00, чоловіки ж розпочнуть о 12:11:00. Стартовий інтервал 90 сек. Олена Федорова стартує о 10:07:00, Олена Пітірімова – 10:31:00, Сергій Бабич – 12:12:30, Олександр Кратов – 14:48:30.

Слідкувати за перебігом подій можна за посиланнями: tv,gps  results

Наразі погода у Латвії холодніша та похмуріша, ніж в Україні, з великою ймовірністю дощю. Бажаємо збірній аби ніщо не завадило показати результат, на який вони готові.

Коментарі: