Чемпіонат світу стартував, а з ним і українці! В четвер в сектори вийшли Сергій Нікіфоров в стрибках в довжину та Марина Килипко в жердині. Проте впоратися з нервами та власними спробами легкоатлетам не вдалося, вони завершили змагання в кваліфікації. Сергій після двох перших заступів показав в останній спробі невтішні 7,47, а Марина, взявши початкову висоту 4,20 з останньої спроби, більше не показала успішних стрибків.

Марина Килипко поділилася враженнями з ЖА:

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Трішки був вітер, але це не виправдання. Практично не мала сьогодні гарних спроб, крім однієї на 4,35,  тож була дуже засмучена і дещо нервувала, особливо, коли планка не втрималась на цій гарній спробі.

Атмосфера тут чудова, як і на Олімпійських іграх стрибається чудово, але тут, на жаль, такий результат. Насправді, хотілося бути в секторі до останнього, слідкувати за перебігом змагань, навіть незважаючи на відверто прохолодну погоду.

І Марина поспішила на допінг-контроль та відігріватися….

Сергій, як ми всі знаємо, любить займатися самоаналізом, відшуковувати причинно-наслідкові зв’язки та влучно ділитися власними переживаннями. Тож, пряма мова:

Налаштовувався на змагання дуже спокійно. Намагався зберегти спокій, щоб не перенервувати і не витратити свою енергію. Більше накопичував емоції всередині. Не хотів їх показувати. З цим важко, насправді, працювати. Психологія – штука цікава.

Мені нещодавно довелося пережити непрості емоційні моменти. Поїхавши додому, побачив, що з рідною мені людиною трапилася біда – серйозна і сильна хвороба. У мене не виходить, на жаль, бути там зараз поруч. Дуже важко це пережити. Така ситуація в моєму житті вперше, тому складно налаштовуватися.

Фізично я сильно готовий, а от психологічно зараз важко. Я така людина, що дуже сильно реагую на все, на будь-які подразники.

З потраплянням на планку сьогодні не виходило ніяк – заступаю, то не доступаю. Над цим мені ще треба попрацювати. Сьогодні необхідно було трохи набігти на планку, зібрати кроки і потрапити в таз. Хоча все одно емоційний стан дуже впливає на технічні вміння.

Це для мене найсерйозніший старт, на якому мені довелося побувати. Найбільше вражає тут публіка, грандіозна атмосфера. Тому у мене сьогодні всередині була боротьба між поганими і хорошими емоціями. Але в будь-якому разі я отримав тут колосальний досвід, пережив шалені емоції і сподіваюсь, що цей досвід на наступних стартах ще зможу застосувати.

В секторі змагаюся лише з собою. Відволікаючись на суперників, лише розсіюєшся та втрачаєш контроль над власними завданнями. Перемігши себе – переможеш всіх конкурентів.

Коментарі: