Сьогодні у Вроцлаві орієнтувальники змагалися на середніх дистанціях ВІ-2017. 

Звісно, від нашої збірної ми очікуємо найвищих результатів, адже вони здатні на це. Але і сьогодні ми без медалей. Проте наші досвідчені Надія, Олександр і Руслан у першій десятці, а новенька у збірній Катя більшу частину дистанції пройшла досить впевнено.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Першими стартували жінки. Катя Дзема вибігала п’ятою, добре пройшла першу петлю дистанції і на арені з’явилась першою, але одразу після цього припустилася помилки. В результаті, з відставанням 13:03 Катя посіла 33-тю позицію. Надія Волинська пройшла дистанцію впевнено і лишилась задоволеною плануванням дистанції, яка була більш технічною, ніж біговою. Сьогодні фізично було важко, мабуть, саме цього їй і не вистачило. На фініші Надія була третя, та в підсумку 9-те місце з відставанням 2:47. Перемогу сьогодні святкувала Helena Jansson з Швеції, росіянка Natalia Gemperle поступилася їй 3 сек і виборола срібну нагороду, а бронза дісталася швейцарці Sabine Hauswirth.

Наші чоловіки Олександр Кратов і Руслан Глібов пройшли дистанцію без суттєвих помилок і показали щільні результати – їх відділили лише 3 сек, Олександр розділив зі шведом 6-ту позицію, а Руслан 8-ий. Перемогу святкували сьогодні швейцарці: Matthias Kyburz здобув другу медаль, на цей раз золоту, а Florian Howald заробив срібло. Третій у цій компанії чех Vojtech Kral.

Залишається останній вид програми спортивного орієнтування – спринтерська естафета. Очна командна боротьба у мальовничому місці, що може бути кращим?) Збираємо всі сили і налаштовуємся  на боротьбу.

Коментарі: