Окрім власних амбіцій старт на Чемпіонаті Світу це ще й велика відповідальність. Тим паче, коли мова йде про командну роботу – ти маєш зробити усе задля себе, збірної та власне команди. Це надає стимулу продовжувати боротьбу, коли сили на нулі, але й дуже легко перегоріти у таких умовах.

Першими на старт у чудову бігову погоду вийшли представники сильної статі. Від України на першому етапі стартував Денис Щербаков. Першу частину дистанції він тримався у групі досить близько до лідерів, але далі відставання стало збільшуватися. Передав естафету Денис на 12-ій позиції Олександру Кратову, який досить рівно пройшов дистанцію у компанії та вивів команду на 5-6 позицію. На останньому етапі біг Руслан Глібов, який ще на початку дистанції припустився помилки та опустився на 10-ту позицію.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

2017 Season: WOC Relay (01:38:10)

Video clip by Tellyo

Опубліковано World Orienteering Championships 2017. Tartu – Estonia 7 липня 2017 р.

З таким результатом і фінішувала наша команда. Першими фінішну лінію перетнула команда Норвегії, всі учасники якої показали високий результат. Вітаємо Чемпіонів Світу 2017 з естафети: Eskil Kinneberg, Olav Lundanes, Magne Daehli. Досить потужно розпочала свою боротьбу команда Литви – перші два етапи фінішували на 2-3 позиції. Але на третьому етапі вже на початку дистанції Algirdas Bartkevicius втратив топову позицію і фінішував лише 13-им. Другими фінішувала команда Франції у складі Frederic Tranchand, Lucas Basset, Thierry Gueorgiou. Бронзові нагороди здобула команда Швеції: Johan Runesson, William Lind, Gustav Bergman. В короткій прес-конференції лідери сказали, що були сфокусовані на дистанції та не відволікалися на суперників. Саме це дозволило їм отримати бажаний результат.

Після чоловіків стартували жінки. І з першого етапу впевнено у лідери вибігла команда Швеції та з кожним наступним лише збільшувала свою перевагу. Вітаємо Emma Johansson, Helena Jansson, Tove Alexandersson з золотом ЧС! Досить довго другими трималися представниці команди Фінляндії, та не вдалось уникнути помилки Merja Rantanen на третьому етапі, після чого команда зайняла 3-ю позицію, а на другу піднялася команда Росії з Natalia Gemperle. Срібло у активі Росії: Anastasia Rudnaya, Svetlana Mironova, Natalia Gemperle. Ну, а бронзові нагороди отримала команда Фінляндії у складі Venla Harju, Marika Teini, Merja Rantanen. Вітаємо дівчат з медалями ЧС 2017!

 Дуже гарно розпочала Надія Волинська перший етап, тримаючись щільно до лідерів, але всередині дистанції щось пішло не так і Надія перетнула фінішну пряму на 12-ій позиції у компанії ще 5-х орієнтувальниць. Продовжила українську естафету Ольга Панченко. Оля дещо покращила позицію команди – вона передала естафету 10-ю. А завершувала дистанцію Ольга Слута, в якої дистанція також склалась не найкращим чином – у підсумку 17-ій командний результат.

Коментарі: