Завершувався Кубок Світу зі спортивного орієнтування у Фінляндії дійсно довгою дистанцією: жінки долали 11,8 км,  а чоловіки 15,3 км.

Старт відбувався з гандікапом, який спортсмени “заробляли” на спринтерській та середній дистанціях. Першими стартували Мая Альм та Мартін Регборн, але їм не вдалося зберегти лідерство: Мая фінішувала 3-ю, а Мартін лише 8-им. Перемогу ж святкували Тове Александерсон та Магне Дейлі.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Лише 4 сек не вистачило Руслану Глібову до першої десятки, з результатом 2:14:12 він займає 11-ту позицію: “Помилявся. Через помилки на метелику не встиг “сісти” в гарний “потяг”. Взагалі непогано і навіть чимось цікаво бігти гандикап, як різновид. І не можу сказати, що не сподобалось, але місцями було достатньо нудно бігти в “потязі”. Проте можна реалізуватися фізично. Дистанція гарна. Зі старту почали швидко, тому вдалося наблизитися до лідерів, та через помилки на “метелику” відстав. Раз на рік можна таке пробігти”.

Також своїми враженнями по закінченню Кубку Світу поділився Артем Панченко: “Ще до старту вирішив берегти здоров’я і біг не на максимум, прислухався до організму. Майже всю дистанцію хтось біг поряд. Гандикап дуже схожий на естафети, які я обожнюю 🙂 Зараз потрібно терміново вирішити проблеми зі здоров’ям. Літом планую дуже насичену програму”.

Взагалі, від України на старт довгої дистанції Кубку Світу вийшло 8 спортсменів.

Повні результати довгої доступні за посиланням.

Більше результатів та фото за посиланням.

Перший етап Кубку Світу завершився і спортсмени мають деякий час на відпочинок та допрацювання необхідних елементів підготовки. Наступний Кубок Світу, який одночасно є і Чемпіонатом Світу, відбудеться в Естонії в кінці червня – на початку липня.

Коментарі: