Відбіркові старти в Естонії в самому розпалі! 13-го травня орієнтувальники бігли середню дистанцію.

Українські спортсмени відкривали стартовий протокол та першими додали дистанцію. Всього в лісі їх було 4: дві жіночі і дві чоловічі, українці бігли Ж21-2 та Ч21-2. Найкращими сьогодні були фіни, саме вони зайняли першу позицію на дистанціях, які бігли українці. На дистанціях Ж21-1 та Ч21-1 перемогу відзначали представники Швейцарії. Та навіть рання стартова хвилина не завадила Глібову Руслану показати сьогодні гарний результат не лише серед наших орієнтувальників – загальний другий результат на своїй дистанції. Таким чином Руслан з потужним результатом потрапляє до складу збірної:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Пробіг нормально, були втрати часу, але в цілому добре. Було декілька перегонів схожих на ті, що планував на старій карті. Мабуть збір минулого місяця пішов на користь. Дистанція наче непогана для такої місцевості. Біглось також добре, на старт виходив зібраним і фінішуючи розумів, що досить гарно попрацював. А завтра ще довгу побіжу.”

Найшвидшою серед українок сьогодні була Ольга Панченко, яка у підсумку показала 37 результат на своїй дистанції:

“На фініші особливих емоцій не було – тверезий погляд на отриманий результат. Оцінюючи взагальному проходження дистанції, для мене було сюрпризом, що мій час виявився трохи кращім, ніж у дівчат. Біг склався краще, ніж передбачала – цим лишилася задоволена – не все так погано, як здавалося. Але технічне проходження – гірше ніж могла, особливо в першій половині дистанції – труднощі були в “плавності” орієнтування. Найбільше мене засмутив останній місяць мого тренувального процесу – все було не так як планувалося. А результат на тесті – це вже похідна від цього. Та відібравшись на середню дистанцію ЧС, я отримала нову порцію мотивації для подальшого руху у тренувальному процесі і відповідальності за це перед самою собою. Подальші плани особливо не змінилися: КС в Фінляндії, Jukola, збір в Естонії та лишаюсь там до ЧС.” 

Також бігли сьогодні Артем Панченко (28), Олександр Кратов (30), Денис Щербаков(40), Павло Ушкварок (54) та Ольга Слута (41), Олена Пітірімова (44), Вікторія Сухаревська (50)

Спліти

Завтра останній відбірковий старт – довга дистанція. Бажаємо нашим атлетам витривалості та насолодження дистанцією.

 

 

 

Коментарі: