12-го травня в Естонії орієнтувальники бігали відбірковий старт на спринтерську дистанцію ЧС-2017.

На старт вийшло 6 українських спортсменів: Олена Федорова, Олена Пітірімова, Альона Сухаревська, Ольга Слута, Артем Панченко і Павло Ушкварок. В останній момент вирішили не виходити на старт Ольга Панченко та Руслан Глібов. Найшвидшими сьогодні були Матіас Кибурц та Мая Альм, а серед українців – Павло Ушкварок  та Слута Ольга. Саме вони і потрапляють до складу збірної на ЧС в Естонії, який відбудеться за 1,5 місяці.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Коментар Павла: “Налаштувався добре, як слід. Біг сам, не бачив нікого окрім пунктів. Спочатку біглось наче непогано, а потім стало важко. Думаю, це через КЧУ у Коростишеві. Мені здається, що друк не чужий якісний – в районі 6-7 КП думав, що є прохід, а там “оливковий”, загубив на цьому секунд 15, якщо не більше. Проблем з вибором варіантів не було – швидко приймав рішення, але цікаво потім по відсічкам подивитися, порівняти, думаю, вони будуть доступні. Планування дистанцій – нічого особливого, там, де були варіанти правий, лівий – вони були рівнозначні.”

Ч21
Ж21

Ольга Слута також поділилася своїми враженнями: “Так, я готувалася до цього старту. Були помилки, не знаю як я могла не помітити прохід на 12-ий КП. Щодо варіантів – може декілька раз обирала не кращий. Дуже хочу на Всесвітні Ігри, тож треба добре бігти спринт та середню. В Україні зараз старти майже скінчились, буду бігти всі дистанції і тут на відборах, і на Кубку Світу і на Чемпіонаті Світу. Ще хочу підняти швидкість, сподіваюсь встигну за цей час покращити свій стан.”

13-го травня, у суботу, українські  орієнтувальники відкриватимуть протокол відбіркових стартів на середню дистанцію.

Стартові протоколи та більше інформації за посиланням

Результати спринтерської дистанції чоловіки, жінки, спліти

 

Коментарі: