З 30 червня по 8 липня в Естонії відбудется Чемпіонат Світу зі спортивного орієнтування – важлива подія у житті орієнтувальників. Та вже найближчими днями і організатори, і спортсмени зможуть перевірити свою готовність – 12-то – 14-го травня відбудуться відбіркові старти, результати яких вплинуть на склад багатьох національних збірних.

Українські спортсмени також беруть участь у тестових стартах. У стартових протоколах бачимо Панченко Ольгу, Федорову Олену, Пітірімову Олену, Сухаревську Альону, Слуту Ольгу, Сухаревську Вікторію, Панченко Артема, Ушкварка Павла, Глібова Руслана, Щербакова Дениса, Кратова Олександра.

Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація
Реєстрація

З 8-го травня в Естонії триває тренувальний збір, а 12-го травня спортсмени вийдуть на старт спринтерської дистанції (Põlva), 13-го травня – средньої дистанції (Voorepalu/Küka) і 14-го травня – довгої (Kütiorg), після якої орієнтувальники зможуть відновитися у сауні.

old map (sprint)

Стартові протоколи на спринт, 12.05:  жінки, чоловіки

Результати будуть доступні за посиланням.

Нагадаємо, що кращий українець та українка на кожній дистанції приєднаються до складу збірної на ЧС на відповідну дистанцію.

 

 

Коментарі: