Спортивна програма КЧУ завершилась швидкою та динамічною дистанцією суперспринту. Цього разу дистанція проходила двома ландшафтними зонами: місто та парк.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

У чоловіків беззаперечні лідери розіграли перемогу: Руслан Глібов на 9 сек. випередив Павла Ушкварка. Третій результат у Бездітного Володимира, який залишився незадоволеним результатом:

“Потрібно швидше бігти. На ЧУ нескладні дистанції та якщо біжиш швидко не має особливої різниці правий чи лівий варіант обрав. Ще один фактор – стартова позиція, сьогодні мені з цим повезло. Щодо подальших дій – то вже з тренером будемо вирішувати, як підвищувати швидкість та готуватися.”

У жіночій еліті вже вдруге зі значним відривом перемогу святкувала Катерина Дзема:

“Ногами швидше не пробігла би – на сьогодні це мій рівень. Помилок не припускалася, наче всі варіанти обрала правильно, але ще сумнівалася по ходу. Добре налаштувалася, не відволікалася.”

Друге місце у Олени Федорової, третє – у Альони Сухаревської. Та сьогодні у жіночої еліти співпадала дистанція з групами Ж-20 та Ж-18. Прибігши першою по групі юніорів Тимощук Марія показала другий результат серед жіночої еліти.

Заключний день змагань не вніс змін у розподіл місць у командному заліку: золоті нагороди та кубок переможця здобула команда Харківської обл., команда Київської обл. отримала срібні нагороди, а бронзу повезли до дому представники Вінницької обл.

Тож Чемпіоном України 2017 стала команда Харківської обл., з чим їх і вітаємо.
Наступний ЧУ відбудеться вже восени, та до цього часу орієнтувальники матимуть  змогу позмагатися на етапах Кубку України та локальних стартах. Тим часом національна збірна відправляється на тестові старти в Естонію (12-14 травня) та Кубок Світу у Фінляндію (22-28 травня).

Коментарі: