У другий день КЧУ орієнтувальники змагалися на довгих дистанціях. День видався спекотним та довгим.

Лідери збірної берегли свої сили, оскільки виходить досить насичений сезон. Глібов Руслан біг дистанцію Ч-21А, де відсвяткував перемогу, а ввечері пройшовся дистанцію трейла. Олена Пітірімова стартувала у своїй групі Ж-21Е, але пробігла лише частину дистанції. Сухаревська Альона пробігла всю дистанцію Ж-21Е, але у спокійному темпі. Павло Ушкварок також біг не на повну силу, та це не завадило йому відсвяткувати перемогу:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Біглося добре, але пити хотілося. Таке враження, що пункт підживлення не планувався – якби поставили воду на 7 і 16, цього б вистачило, там і дороги є – не мало би бути проблем довезти.  Майже все біг прямо. Місцевість проста щодо планування – витиснули все що можна, мені сподобалось, були варіанти.”

Друге місце посів Плахотнік Дмитро, а третє – Ласкаржевський Владислав. У жінок Поліна Захарова посіла третє місце, друга Мельник Яна, а перемогу на жаданій дистанції святкувала Сухаревська Вікторія:

Взагалі цікаво вийшло: на маленькій карті накрутили таку довгу дистанцію. Десь оббігала, десь бігла по зелені. Були помилки та цікаво порівняти варіанти. Так, було жарко, тож із задоволенням пила воду на пункті підживлення. Завтра естафета – для відновлення добре поїмо) та массаж зробимо.”

По сплітам добре видно, що Вікторія не виграла всі перегони, але досить впевнено тримала лідерство по всій дистанції. Павло виграв майже всі перегони та прогнозовано тримав лідерство всю дистанцію. Таким чином команда Харківської обл. впевнено набирає бали командної першості.

А в третій день змагань відбудеться запекла очна боротьба на 3-х етапних естафетах. 10 команд вийде на старт жіночої естафети, де фаворитами є команда Харківської обл., потужно виглядають команди Вінницької, Сумської, Київської обл. та м. Києва. На старт чоловічої естафети вийде 25 команд і конкуренція буде більш захоплююча. Серед фаворитів команди Харківської, Дніпропетровської, Львівської та Вінницької областей. 

Результати довгої дистанції

Стартові протоколи 3-х естапної естафети

Коментарі: