У другий день ЧУ зі спортивного орієнтування у м. Черкаси учасники долали класичну дистанцію. Зазвичай така дистанція передбачає кілька довгих перегонів, вибір шляху на які і є вирішальним, в останній час стало популярним використовувати розсіювання “метеликом”. З цими особливостями на пересіченій місцевості сьогодні і змагалися орієнтувальники. Щоправда, “метелик” у жіночої еліти був розкрученим і вийшло, що учасниці бігли різні дистанції, хоч і з тим самим набором пунктів.

Жіноча еліта не перестає радувати новими обличчями на п’єдесталі: бронзовою призеркою ЧУ стала Юлія Карпенко, на другій сходинці Вікторія Сухаревська та чемпіонкою стала Ольга Слута. Довгий третій перегон всі призерки побігли різними шляхами. Вікторія хоч і сумнівалася у варіанті, виграла біля 2 хвилин, Юлія обрала правий варіант. Після фінішу Ольга зазначила, що їй сподобалось планування та пройшла дистанцію добре, але треба швидше бігти. Вікторія стверджує, що можна було б бігти швидше на хвилин 6. Для Юлії, напевно, це перша медаль ЧУ з орієнтування бігом на особистій дистанції. Але більше задоволена дистанцією ніж медаллю, оскільки не так багато суперниць, а без значної конкуренції нагорода не така вагома.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Лівим варіантом побігла Ольга Слута, правим – Вікторія Сухаревська

У чоловіків п’єдестал лишився без змін: бронза у Дяченко Вадима, срібло Ласкаржевського Владислава та золото Бабича Сергія сьогодні відділила лише одна секунда. То ж гарну традицію святкувати день народження перемогою продовжує Бабич Сергій, та схоже, що однієї золотої нагороди йому замало: за два дні змагань він виборов дві золоті медалі та ще два дні попереду.

Лівий варіант Бабича Сергія, правий – Ласкаржевського Владислава

Завтра на нас чекає найбільш видовищний вид – естафета! У жіночій еліті найпотужнішими виглядають команди Харківської та Сумської областей. У чоловічій – Львівської, Дніпропетровської та Харківської областей.

 

Коментарі: