ЧУ зі спортивного орієнтування розпочався з короткої (середньої) дистанції. Переважно чистий ліс та дюнний рельєф вимагали швидкого бігу. Хто ж виявився найсильнішим сьогодні? Пропонуємо познайомитися з новоспеченими чемпіонами.

Досвідчена Слута Ольга виборола сьогодні срібну нагороду, поступившись їй 21 секундою, бронзовою призеркою ЧУ стала Кримцева Аліна, а золото з перевагою у майже 1,5 хвилини виграла Сухаревська Вікторія. Після фінішу Жорстка Атлетика поспілкувалася з Вікторією:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

До Черкас приїхали вчора та мали змогу побігати коротенький полігон у парку. Він не зовсім схожий на сьогоднішню місцевість, але у нас вдома (в Харкові) є схожа, щотижня виїзджаємо на тренування. Зимою нас засипало снігом, тож робили тренування у манежі, швидкість, звісно, підвищилась, а от у технічному плані поступаюся собі минулорічній. Сьогодні майже обішлося без значних помилок, лише на 2-му КП втратила секунд 20 по власним відчуттям. Легенди не читала, бо бачила на карті де має стояти пункт, але всі номера перевіряла. Можливо, іноді треба було бігти більше “в лінію”, а я оббігала пагорби. На перемогу не налаштовувалася – хотіла чисто пройти і, можна казати, що задоволена. Думаю, якби бігли Дзема Катя та Альона Сухаревська, був би більш високий результат – хвилин 30-31. Біжиться добре і сили ще лишилися. Після фінішу зам’ялася, потягнулася, поїсти та поспати – ось моє відновлення.”

Чоловіки також радують новими прізвищами у трійці лідерів:  Дяченко Вадим став бронзовим призером ЧУ, Владислав Ласкаржевський виборов срібну нагороду, а чемпіоном України став Бабич Сергій. Для Сергія це перша золота нагорода ЧУ в особистому заліку:

Наче з корабля на бал 🙂 всю ніч та ранок провів у дорозі,  приїхав майже під старт, повноцінно розім’ятися не встиг. Розумів, що навіть ідеально чисте проходження дистанції без швидкого бігу не дозволить опинитися у трійці. Тож з самого старту набрав швидкість та намагався втримати її по всій дистанції, хоча наприкінці вже було важко і бігти і концетруватися на дистанції. Грубих помилок наче не було, та все ж таки можна було б скинути ще хвилину. Мені подобається така місцевість – чистий ліс, гарно видно всю “картину”. Взимку був на зборі у Олешках на схожій місцевості, може ще й це допомогло. Втома потрохи відчувається, завтра довга дистанція та ранній підйом, тож збираюся лягти сьогодні пораніше.

Редакція Жорсткої Атлетики вітає призерів та переможців ЧУ з короткої дистанції.
З повними результатами першого дня змагань можна ознайомитися за посиланням

Коментарі: